גני אירועים במרכז

גני אירועים במרכז

עיצוב אירועים במרכז

גן אירועים ייחודי במרכז

גני אירועים במרכז 

מנהלים של גני אירועים פרטיים במרכז מרווחים ועושים את הונם בעיקר בקיץ ובעונות המעבר. כמעט כל מי שרוצה לקיים שמחה או אירוע מכל סוג שהוא בחודשי הקיץ יבחר לערוך אותו בגן לאירועים ברחובות חוות אלנבי ולא באולם. זו הסיבה שאירוע המתקיים במקום כמו גני אירועים במרכז יהיה יקר מאוד בחודשי הקיץ ובחודשים שלפניו ואחריו. החל מסוף חודש מאי מחירי האירועים מכפילים ואף משלשים את עצמם לעומת אירועים באותו סדר גודל בחודשים ינואר פברואר. המחירים חוזרים להיות "נורמאליים" בדרך כלל בסוף חודש אוקטובר. קיימים בכל רחבי הארץ עשרות אם לא מאות גני אירועים במרכז. אירוע בשטח פתוח מאפשר לבצע כל מיני אטרקציות שלא ניתן לעשות באולם סגור כגון זיקוקים והפרחת יונים

 

בדרך כלל גני אירועים במרכז הם שילוב של גן ואולם. אם מדובר בחתונה, בדרך כלל החופה תערך בגן עצמו ואילו הארוחה והריקודים יתקיימו באולם הצמוד. לעיתים גני אירועים במרכז של קיבוצים ממוקמים סביב הבריכה של הקיבוץ כך שאם מדובר בחתונה ניתן לקיים את החופה על המים. יתרון נוסף באירוע המקיים מסביב לבריכה הוא שאורחי השמחה יכולים להכנס למים בכל עת. יש זוגות המעדיפים שלא לנצל את הבריכה באירוע שלהם ולכן מכסים אותה.

 

גני אירועים במרכז הם מקום מצוין לערוך כנסים ואירועים פורמאליים אחרים. בין האירועים שנערכו בשנים האחרונות במקומות כמו גני אירועים במרכז ניתן למצוא הרמות כוסית לשנה החדשה, מינוי מנכ"לים, מסיבות חברה וכדומה.

 

ניתן למצוא גני אירועים במרכז מחוץ לערים ובעיקר באזורים כפריים. הסיבה לכך נעוצה בגודל השטח הנדרש להקמתם של גני אירועים במרכז. לעומת אולם שמחות שיכול להתקיים בכל מבנה, אפילו באזור תעשיה, גן מחייב אזור שקט יחסית, שטוח ורחב. במיקום של גני אירועים במרכז צריך לקחת בחשבון אלמנטים נוספים כמו רעש מכיוון שדה התעופה (צבאי או אזרחי) ופסי רכבת פעילים בהן עוברות רכבות כל הזמן.